• If you are having problems logging in please use the Contact Us in the lower right hand corner of the forum page for assistance.

Reply to thread

What I see in the big-box grocery stores is that a pair of Rib Slabs cost something like $30 to $50 bucks!!! While they charge that sort of figure, the price being paid to the producer is nothing short of criminal. As for NZ Product, I do not see it at all at my grocery store.


What animal is usually the product of a ranch?
Back
Top